Náš příběh

Zakladatelé a členové investičního výboru se obchodování na kapitálových trzích profesně věnují již 15 let, kdy mají zkušenosti se správou majetku v řádech stovek miliónů korun s dlouhodobými stabilními výsledky.

Delší dobu vnímáme, že na trhu v České republice panuje velmi nízká nabídka nebankovních klasických akciových fondů. Aktivně spravovaných fondů na denní bázi je ještě méně. To se snažíme změnit, a proto jsme založili Aristoteles Fund, který je zaměřen na obchodování s klasickými likvidními akciemi z různých sektorů včetně inovativních společností. Bez páky, derivátů, kryptoměn, s efektivním řízením rizika a denní aktivní správou portfolia.

Název fondu vychází nejen z osoby samotného Aristotela, který se vyznačoval přemýšlivostí, trpělivostí a analytickým hloubkovým pohledem na svět s velkým přesahem do mnoha oblastí lidského života, ale také ze samotné tradice antiky, která položila svou kulturou, morální vyspělostí a efektivním řízením svého státu, pevné základy moderní evropské civilizace. Hodnotami antické tradice jsme vedeni i my, nejen v rámci rozhodování o investiční strategii, ale také ve vztahu k našim klientům, Vám.

jan-stastny-big

Jan Šťastný

Zakladatel fondu a člen investičního výboru

Zakladatel fondu se na kapitálovém trhu pohybuje již od vysoké školy, v rámci které, se aktivně věnoval tradingu. Na základě potřebě dalšího rozvoje v této oblasti následně získával profesní praxi u obchodníků s cennými papíry, kde po mnoho let obchodoval akcie v USA a Evropě pro své klienty. V rámci této působnosti získal rozsáhlé zkušenosti s tvorbou a funkcionalitou složených investičních certifikátů, tvorbou a distribucí dluhopisů renomovaných společností, analýzou finančních výkazů obchodovaných společností a zejména s investičními potřebami klientů. Díky jejich důvěře, svým schopnostem, výkonností svěřených portfolií, a neúnavné péči, získal pod správu majetek v řádech stovek milionů korun, který nadále roste. Samozřejmostí jsou získané zkoušky, certifikáty a oprávnění od ČNB či EFPY. Mimo svou profesní dráhu se zabývá zejména otázkami osobního rozvoje a zlepšování svých dovedností. Ve volném čase se věnuje rodině, maratonským běhům, crossfitu a golfu.

lukas-kudlacek-big

Lukáš Kudláček

Zakladatel fondu a člen investičního výboru

Zakladatel fondu se na kapitálovém trhu pohybuje již 15 let, nejprve v roli investičního specialisty se zaměřením na fondové investování, následně získával praxi u obchodníka s cennými papíry, kde obchodoval na akcie a deriváty v USA, EU a Čechách pro své klienty v řádech stovek milionů korun. V rámci této působnosti získal také rozsáhlé zkušenosti s investičními certifikáty, deriváty, finančními výkazů obchodovaných společností a investičními potřebami klientů. Následně se přesunul do privátní správy portfolia v rámci Family Office, odkud dále zamířil k obchodníkovi s cennými papíry, kde nejprve obchodoval pro své klienty a následně jako portfolio manažer fondu. Samozřejmostí jsou získané odborné profesní certifikáty. Mimo svou profesní dráhu se zabývá ekonomickou, geopolitickou a bezpečnostní analýzou, orientovanou zejména na Čínu v rámci výzkumného institutu IRCC. Ve volném čase se věnuje rodině, klasické čínské kultuře, své knihovně a šachům.

 • Obhospodařovatel a administrátor fondu

  Delta Investiční společnost a.s.,
  Sokolovská 675/9, 186 00 Praha 8

 • Depozitář

  Československá obchodní banka a.s.,
  Radlická 333/150, 150 57 Praha 5

 • Auditor

  Apogeo audit s.r.o.

 • Orgán dohledu

  Česká národní banka

jan-stastny

Jan Šťastný

Zakladatel fondu

+420 607 151 644

Zhodnocení Vašich peněz nechte na nás

Nechcete se aktivně věnovat správě Vašeho portfolia, či o investici na akciových trzích teprve uvažujete? Jsme tu pro Vás. Kontaktujte nás přímo, anebo zanechte kontakt a my se Vám ozveme co nejdříve.

Napište nám